Moqui Stones & Crystals

Mensen gaan zich steeds meer realiseren dat nog meer materieel bezit hen niet gelukkiger maakt en zoeken naar een diepere invulling van geluk. Er is een duidelijke tendens waarneembaar naar een voor iedereen hanteerbare vorm van spiritualiteit die gericht is op zelfbezinning en persoonlijke ontwikkeling. Stenen en mineralen vormen een natuurlijke brug naar deze waarden. Er is eigenlijk niets nieuws onder de zon. Natuurvolken werken al duizenden jaren met deze stenen en mineralen. Niet alleen vanwege de esthetische kant maar misschien nog wel meer vanwege de werking van deze natuurlijke materialen.

In onze winkel kan iedereen heerlijk ongedwongen rondkijken en kennis maken met mineralen en edelstenen die aangeboden worden tegen uitermate vriendelijke prijzen. Je vind bij ons ruwe mineralen, getrommeld, geslepen en ook stenen die zijn bewerkt tot beeldjes, lampen en waxinelichtjes. Daarnaast is er ook een bijzondere collectie trendy en exclusieve zilveren sieraden met kleurrijke stenen te vinden. Prachtig vorm gegeven door ontwerpers van over de hele wereld. De sieraden zijn vervaardigd uit de beste materialen, 925 sterling zilver en echte natuurlijke stenen.

Ben je op zoek naar een leuk kadootje met ‘inhoud’ voor jezelf of iemand anders kom dan gerust eens langs in onze winkel om ons assortiment te bekijken. Wil je meer weten over de werking van stenen vraag het ons dan want we helpen je graag!

Lange Hezelstraat 58

6511 CL Nijmegen

Telefoon: 024-3230003
Mobiel: 06-11327401
E-mail: info@moqui.nl
Internet: www.moqui.nl

Openingstijden

Dinsdag: 10:30 – 17:30
Woensdag: 10:30 – 17:30
Donderdag: 10:30 – 20:00
Vrijdag: 10:30 – 17:30
Zaterdag: 10:30 – 17:30
Zondag: Iedere 1e zondag van de maand koopzondag!

(In de zomer hebben wij ruimere openingstijden.
Deze worden kenbaar gemaakt op onze website)